A tegnap a telt házas Nyílt napunkon egy kedves résztvevő megkérdezte: Mi az én legnagyobb sikerem? Meséljem el!
Tudom, hogy személyes történetet szeretett volna hallani, de az én legnagyobb sikereim Ti vagytok! A Ti gyógyulásaitok, sikereitek, változásaitok, életminőség javulásaitok! Amikor válás helyett megjavítjátok a párkapcsolatotokat a segítségemmel, amikor meddő pároknak kezelések után természetes úton gyermekük születik, amikor autoimmun betegségből gyógyulnak meg fiatalok és élnek normális életet. Amikor ciszták és miómák műtét nélkül, “csodálatosan” felszívódnak.
Ezek az én igazi sikereim. Nem, nem tudok egyetlen egy nagy sikert kiemelni,
ami a legnagyobb, mert lehetetlen. Napi szinten kapom a leveleket, telefonokat, a tanfolyamokon, meditációkon a hálás mosolyokat, örömteli beszámolókat. Mert megváltozott, jobb lett az életük, az életminőségük, a kedvük, a kapcsolataik. Mert egészségesebbek és boldogabbak, mint korábban.
Tudod mi az egyik nagy sikerem? Az egyik tanítványom mondta el az élménybeszámolók között tegnap este, de én is mondhattam volna: egyik tanítványom egy mogorva, rossz kedvű, kötekedő ember volt. Nem titok. Mindenkibe belekötött, és nem volt egy kedves szava, az arcán mosolynak, jó kedvnek semmi nyoma. Egy meditáció után a legnagyobb meglepetésemre eljött Alaptanfolyamra. Nem hitt el semmit, végig kétkedett. De az egyik gyakorlatnál kapott egy olyan visszaigazolást, “bizonyítékot” ami megváltoztatta. Elindult benne egy folyamat. Ez még kora tavasszal volt. Pár hónappal később, nyáron eljött Haladó tanfolyamra, és a saját tanfolyami társai szembesítették azzal, hogy megváltozott. Más ember lett. Ő akkor ezt még nem vette észre magán, nem látta. Én igen, és a társai is. Kedves volt, mosolygott és bár még mindig kétkedett, sokkal befogadóbb volt, mint korábban.
Azóta megváltozott vele a világ. Ősz van, és ő egy jókedvű, mosolygós ember, aki segít másoknak, és örömmel jön minden alkalomra, amikor együtt lehet velünk. Szeret velünk lenni, szereti a jó energiákat. Feltöltődik. Megváltozott. És ma már ő is mondja, mert észreveszi magán, az életén, a kapcsolatain a változást.
Az ilyen változások az én nagy sikertörténeteim. Miért? Mert megváltozott egy ember, és ezáltal az élete. A kapcsolatain keresztül más emberek is kapnak ebből a pozitív energiából, és beszámolt róla, hogy egy évtizedek óta mogorva barátja életében először köszönte meg a segítségét. Ráadásul olyan munkája van, ahol rengeteg emberrel van napi kapcsolatban. Gondolj bele mennyire nem mindegy, hogy egy rosszkedvű, negatív energiájú emberrel találkozol és dolgozol együtt egész nap, vagy egy kedves, mosolygós, jókedvű és pozitív személyiséggel! Te is tudod a választ, hiszen a saját életedben is nap mint nap tapasztalod a különbséget.
Nem ő az egyetlen ilyen nagy változás a munkám során, van pár kliensem, tanítványom, aki kiemelkedik a hatalmas változásával – a pozitív irányba. Mindenki elindul a jó irányba, de ha valaki ekkorát változik, az mindenkinek feltűnik.
Belegondoltál már mennyire fontos, hogy reggel a boltos rád mosolyog-e, hogy a buszon visszaköszönnek-e és megkérdezi a portás a munkahelyeden, hogy hogy vagy ma? Szerintem nagyon fontos.
Boldogan, mosollyal éled a mindennapjaid? Nem? Én azért dolgozom, hogy ez így legyen. Hogy boldog, elégedett, egészséges életet élj. De ehhez Te is kellesz. Csak akkor tudok Neked ebben segíteni, akkor tudom megmutatni az idáig vezető utat, ha segítséget kérsz.
Gyere el a következő Theta Healing Alaptanfolyamra, ahogy ez a hölgy is tette, és megváltozott tőle az élete túl az ötvenen.
Soha nincs késő változtatni!
Mire vársz még? Hány napot szeretnél még boldogtalanul tölteni?
Jelentkezz most!
[contact-form-7 id=”1465″ title=”Alaptanfolyam jelentkezés”]

